شاهین ا‌‌‌ُصانلو

دانش آموخته Post DBA در مدیریت کسب و کار

فوق لیسانس حقوق

طراح محاسبات نرم افزاری یکپارچه صنعت ساختمان

مدیر گروه همکاری‌های مشترک سپهر

مدرس دوره مهارت های زندگی در دانشگاه پارس

مدیر و مدرس دوره مدیریت کسب و کار در صنعت ساختمان در دانشگاه پارس

(construction business management)

حالت شب

آدرس:

شریعتی، بالاتر از د‌و راهی قلهک، نرسیده به خیابان یخچال، روبروی مرکز خرید قلهک، پلاک ١۴٣٧ ، ساختمان پزشکان ۱۳۶۵ ، طبقه دوم، واحد ۱۱، موسسه حقوقی معامله امن دادگر (ماد) - اولین مرجع حقوقی صنعت ساختمان (مشاوره، داوری، وکالت)

تلفن تماس:

02126600493 09190025727

ایمیل:

info@shahinosanloo.com
1. معرفی
اعوذ بالله من الشیطان الرجیم، بسم الله الرحمن الرحیم، و مَن یتقِ ا… یجعل له مخرجا و یرزقه مِن حیثُ لا یحتسب و مَن یتوکَل عَلی ا… فهو حسبه / به نام حضرت دوست، که رحمان و رحیم است، خداوند در قرآن می فرماید: و هر کس از خدا پروا کند، قرار می دهد خدا برایش راه خروج (از مشکلاتش) را، و روزی می دهد به او، از جایی که حسابش را نمی کند؛ و هر کس توکل کند بر خدا، پس خدا کفایت کند وی را.
1. سلام، سلامی چو بوی خوش آشنایی.
2. من شاهین اُصانلو، کارشناس ارشد حقوق، و طراح محاسبات نرم افزاری یکپارچه ی پروژه های مشارکت در ساخت، و پروژه های بزرگ ساختمانی، اعم از مسکونی، اداری، تجاری و صنعتی هستم.
3. در راستای بالا بردن آگاهیهای عمومی در زمینه ی پروژه های ساختمانی، فایلهای کاربردی مکتوب، صوتی و ویدیویی را تهیه کردم، که مطالب آن برای عموم افراد، مفید می باشد.
4. هدف از تهیه ی این فایلهای کاربردی، افزایش بازدهی و بهره وری، و کاهش مخاطرات و ریسک ها، در پروژه های ساختمانی است.
5. موضوعات فایلهای مرحله ی اول، مربوط به مشارکت در ساخت بوده، که شامل:
5،1. توجیه سرمایه گذاری مالکان و سازندگان، در پروژه های مشارکت در ساخت
5،2. توجیه اقتصادی استفاده از خدمات محاسباتی و حقوقی، در پروژه های مشارکت در ساخت
5،3. و نحوه ی محاسبه ی، مولفه های اصلی که در ادامه به آن خواهیم پرداخت، در پروژه های مشارکت در ساخت می شود، از جمله نحوه ی محاسبه ی:
.5.3.1 نسبت سهم الشرکه ی هر یک از مالکان شریک در یک مستغلات
.5.3.2 نسبت سهم الشرکه ی هر یک از وراث، در یک ملک موروثی
.5.3.3 متراژ بنای مفید، غیر مفید و کل
.5.3.4 میزان حق سکنی (بلاعوض یا اُوِر) هر یک از مالکان شریک، در یک مستغلات
.5.3.5 میزان حق سکنی (بلاعوض یا اُوِر) هر یک از وراث، در یک ملک موروثی
.5.3.6 هزینه ی جواز
.5.3.7 هزینه ی ساخت
.5.3.8 سود ریالی و درصد سود سازندگان
.5.3.9 سهم ریالی سازندگان، به تومان و دلار
5.3.10 متراژ آپارتمان نوساز سهم سازندگان، و میزان رهن و اجاره ی آن
.5.3.11 قیمت زمین مالکان
.5.3.12 سهم ریالی مالکان زمین، به تومان و دلار
.5.3.13 متراژ آپارتمان نوساز سهم مالکان زمین، و میزان رهن و اجاره ی آن
.5.3.14 نحوه ی مشخص کردن طبقه و سمت جغرافیایی واحدهای مالکان و سازندگان
.5.3.15 و در نهایت شامل، موارد مهم حقوقی قراردادهای مشارکت در ساخت، می شود.
6. موضوعات مباحث مرحله ی دوم نیز، مربوط به، توسعه ی ارزش و فروش پروژه های بزرگ ساختمانی اعم از مسکونی، اداری، تجاری و یا صنعتی می شود، که آن هم شامل:
تحقیقات میدانی، امکان سنجی، مطالعات اقتصادی (از جمله محاسبات بازده اقتصادی) و روشهای استاندارد ارزیابی طرح های اقتصادی (از جمله محاسبات شاخص هایی همچون ،NPV,IRR) همچنین تبلیغات، بازاریابی، برندینگ، هتلینگ، مدیریت بهره برداری و فروش، تحت یک مدیریت یکپارچه ی هدفمند می باشد.
7. در نتیجه ی توجه به این مطالب، و با همکاری با یک گروه متخصص در زمینه ی خدمات محاسباتی، حقوقی و خدمات توسعه ارزش و فروش:
.7.1 شما مالکان محترم زمینی که قصد فروش زمین خود را دارید، می توانید با استفاده از طرح توجیه اقتصادی، زمین خود را با دید بازتر و سریعتر، به فروش برسانید.
.7.2 شما مالکان محترم زمین، و سازندگان محترمی هم که قصد مشارکت در ساخت دارید، می توانید، با امنیت، سهولت و سرعت بیشتر، و با منطقی ترین نسبت سهم الشرکه، وارد پروژه های مشارکت در ساخت شوید.
.7.3 شما مالکان محترم پروژه ی ساختمانی بزرگ می توانید پروژه ی خودتان را، با ایجاد حداکثر ارزش افزوده، در حداقل زمان ممکن، به فروش برسانید.
.7.4 شما مدیران محترم آژانسهای املاک نیز، می توانید در قراردادهای مشارکت در ساخت و یا فروش پروژه های بزرگ ساختمانی، موفقیت بیشتری بدست بیاورید.
.7.5 و شما دانش پذیران محترم نیز می توانید، با مباحث مشارکت در ساخت، تهیه ی طرح توجیه اقتصادی زمین و توسعه ی ارزش و فروش، به خوبی آشنا شوید.
8. پیشنهاد می کنم، قبل از انجام هر گونه کار ساختمانی، تمامی مباحث ما را به دقت بخوانید، ببینید یا گوش کنید، تا یک برداشت جامع از کلیه ی موارد مطروحه که در به ثمر رساندن کارهای ساختمانی لازم است، داشته باشید.
  • 02126600493
  • 09190025727
  • شریعتی، بالاتر از د‌و راهی قلهک، نرسیده به خیابان یخچال، روبروی مرکز خرید قلهک، پلاک ١۴٣٧ ، ساختمان پزشکان ۱۳۶۵ ، طبقه دوم، واحد ۱۱، موسسه حقوقی معامله امن دادگر (ماد) - اولین مرجع حقوقی صنعت ساختمان (مشاوره، داوری، وکالت)
  • info@shahinosanloo.com

Designed by
Amir